fabrics

HakkımızdaTüzemen Tekstil, Tüzemen ailesinin 1997 yılında kurmuş oldukları mühendislik firmasının Erkan Tüzemen ' in üniversiteden Tekstil Yüksek Mühendisi olarak mezun olması ve kardeşi Atakan Tüzemen ile kafa kafaya verip tekstil konusunda yatırım yapmaya karar vermeleri üzere doğmuştur. O günden günümüze sürekli iyileşmeyi, gelişmeyi kendisine ilke edinmiş bir firma olarak sektörde öne çıkmıştır.Hakkımızda

Tüzemen Tekstil , perdelik ,döşemelik , tül ürünlerin üretimi ve pazarlanması konusunda engin bir tecrübeye sahiptir. 7 kıtada 56 ülkede pek çok saygın firmayla gerek firmaların özel isteklerine cevap vererek , gerekse kendi oluşturduğu ve stoğunda tuttuğu geniş varyasyona sahip stok programlarında partnerlerine yararlandırarak hizmetlerini sunmaktadır.

1997 yılında Erdinç Tüzemen in kurduğu İnşaat Tahahüttleri ve Mühendislik uygulamaları yapan firma , 2007 yılında şirketleşmiş ve Erkan ve Atakan Tüzemen 'in tekstil alanında faaliyet göstermek istemeleri ile Tekstil konusunda hizmet vermeye başlamıştır.

Çeyrek asırlık tecrübesi ile ve alanlarının en başarılı en dinamik meslek erbablarından oluşan ekibiyle büyük bir aile olmayı başarmış firmadır.

Tüzemen Tekstil bünyesinde bulundurduğu 4 marka ile sektörün ihtiyaçlarını her anlamda karşılamayı ilke edinmiştir.

WINBRELLA markası daha çok trend ,moda , ürün ve renklerden oluşan Exclusive bir ürün yelpazesine sahip iken , ADVANTAGE markamız daha ziyade zamansız ve düz ürünlerden oluşan bir ürün grubuna sahiptir. VANILLA markası ile hazır perde, kırlent ve masa grubunda değerli müşterilerimize paketli dikilmiş ürünler sunulmaktadır. LALUXE markası ile de sektörde en lüks kategorideki müşteri grubu hedeflenip bu müşteri grubuna uygun ürünler bir araya getirilmiştir. Bu markaların hepsi TUZEMENTEKSTIL çatısı altında dünya genelindeki değerli müşterilerine stoktan kesim ve adet sevkiyatı şeklinde hizmet vermektedir.

İletişim
Alaşar mahallesi İstanbul Yolu Caddesi No:507
+90 (224) 346 0632
info@tuzementextile.com.tr
Thank you!. Your message is successfully sent...
We're sorry, but something went wrong